ژل پروفایلو

ژل پروفایلو ، فرمولاسیونی منحصر به فرد از اسید هیالورونیک ، بوده که با تولید کلاژن و الاستین ، موجب شادابی و بازگشت جوانی پوست می شود.

ژل پروفایلو ، به عنوان آبرسان و نه پرکننده ، عمل می کند ؛ به همین علت ، برای افراد دارای پوست خسته ، افتاده و پیر بسیار مناسب بوده و نتایج شگفت انگیزی را در پی دارد.

 

ژل پروفایلو

تفاوت فیلرهای پوستی و پروفایلو چیست ؟

همانطور که در ابتدا گفته شد ، پروفایلو برخلاف سایر فیلرها ، خاصیت حجم دهی ندارد ؛ اما تزریق آن ، موجب تحریک سلول های بنیادی به تولید مجدد می شود.

ژل پروفایلو

علاوه بر مورد فوق ؛ تزریق پروفایلو ، منجر به تحریک هر 4 نوع کلاژن در پوست ، شده و به جوانسازی هر دو لایه های پوست و چربی ، می پردازد.

لازم به ذکر است ؛ تزریق پروفایلو در برخی از نواحی بدن ، امکان پذیر است که امکان تزریق سایر فیلرهای پوستی در آن نواحی ، وجود ندارد.

ژل پروفایلو

نتایج تزریق ژل پروفایلو چه موقع نمایان می شود ؟

زیباجویان ، اندکی بعد از تزریق ژل پروفایلو ، شاهد ظاهر طبیعی و جوان ناحیه مورد نظر خواهند بود ؛ اما بروز بهبود کلی کیفیت پوست ( افزایش سفتی و حالت ارتجاعی ) مستلزم گذشت شش ماه از تزریق ، خواهد بود.

ژل پروفایلو

مزایای تزریق ژل پروفایلو چیست ؟

مدت زمان مورد نیاز جهت تزریق ، بسیار کوتاه است ( تزریق پروفایلو ، به حدودا ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارد. )

پروفایلو بر خلاف سایر فیلرهای پوستی ، بر روی احیای حجم از دست رفته ، تمرکز می کند و به علت توزیع پذیری بالا ، در نواحی نیازمند حجم ، قرار می گیرد ؛ از این رو پروفایلو ، به درمانی ایده آل به منظور حالت ارتجاعی و سفتی پوست در نواحی متفاوت ؛ از جمله گردن ، اطراف دهان و دست ها و غیره تبدیل شده است.

ژل پروفایلو

  • نتایج به دست آمده از پروفایلو ، کاملا طبیعی است.
  • پروفایلو ، با نتایج شگفت انگیزی در زمینه کشیدگی پوست ، همراه است.
  • با تزریق پروفایلو تنها ظرف 8 هفته ، شاهد بهبود ناحیه مورد نظر خواهیم بود.
  • در اکثر موارد ؛ افراد به منظور سفتی و رفع افتادگی پوست ، اقدام به تزریق پروفایلو می کنند.
  • تزریق پروفایلو  در نواحی گردن و دست نیز بسیار پر طرفدار است.

ژل پروفایلو

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره